Konsole i regały

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2
WIDOK
  • 2
  • 3
  • 4

Konsole i regały

Każdy dom to zbiór innych opowieści, radości czy wspomnień. To tutaj spędzamy najwięcej czasu z bliskim, dzieląc się z nimi najważniejszymi przeżyciami dnia codziennego. Aby nadać tej przestrzeni niepowtarzalny, wyjątkowy charakter, stworzyliśmy unikalne meble wykonane wyłącznie z naturalnych, przyjaznych środowisku materiałów. Wniosą one do każdego pomieszczenia niezwykłą atmosferę, będąc nie tylko zwykłymi meblami, ale świadkami najpiękniejszych historii.

Wyjątkowe meble podkreślające charakter wnętrza

W naszym sklepie mogą znaleźć Państwo unikalne konsole i regały, które będą stanowiły oryginalne uzupełnienie każdego wnętrza. Nasze produkty zarówno świetnie sprawdzą się w pomieszczaniach urządzonych w stylu loftowym, minimalistycznym, rustykalnym czy skandynawskim, nadając im wyjątkowy charakter. Poszczególne wersje naszych mebli moga nieznacznie różnić się między sobą – w każdy jednak projekt wkładamy mnóstwo pasji i serca, nieprzepadając za mechaniczną, odtwórczą pracą. Mianujemy się bardziej rzemieślnikami niż producentami, podchodząc indywidualnie do każdego zamówienia oraz nadając naszym wyrobom niepowtarzalny charakter.

Materiały pochodzące z recyklingu

Do produkcji naszych mebli użyto w większości drzewa tikowego pochodzącego z recyklingu ponad 100-letnich domostw. Zdecydowaliśmy się na ten wybór ze względu na troskę o środowisko – chętnie wspieramy wszystkie inicjatywy zgodne z koncepcją zero waste i pragniemy w ten sposób wyrazic szacunek dla otaczającej nas przyrody. Ponadto wierzymy, że materiał ten był świadkiem wielu historii i przynosi ze sobą wiele niesamowitych doświadczeń. Zastosowany surowiec jest wyjątkowej jakości i daje efekt naturalnego pół rustykalnego wykończenia. Przy tworzeniu naszych produktów wielokrotnie wykonujemy pracę ręczną przy użyciu prostych narzędzi. Zarówno wszystkie nasze materiały, jak i metody produkcji są przyjazne dla środowiska, w żaden sposób nie tworząc choćby najmniejszych zagrożeń dla niego. 

Najwyższa jakość 

Oferujemy Państwu meble z naturalnych materiałów najwyższej jakości, które z pewnością mogą posłużyć wielu pokoleniom. Idealnie sprawdzą się przy aranżacji własnych wnętrz, lecz również jako wyjątkowy, nietuzinkowy prezent. Każde użyte przez nas drewno było szczotkowane i woskowane, a elementy metalowe zostały dokładnie lakierowane proszkowo. Aby regał czy konsola mógł służyć nawet prawnukom warto odpowiednio o nie dbać – nie używać do ich czyszczenia detergentów, lecz ściereczki bezpyłowej (ewentualnie lekko zwilżonej). W przypadku zawilgocenia wskazane jest niezwłoczne osuszenie elementów i zabezpieczenie ich woskiem. Odpowiednio pielęgnowane meble odwdzięczą się pięknym wyglądem przez lata. 

Szybka, bezpłatna dostawa

<p>Wszystkie nasze produkty, które są dostępne w naszym sklepie wysyłamy maksymalnie w ciągu 72 godzin. W trosce o wysoki poziom naszych usług oferujemy również Państwu bezpłatną dostawę. Każdy mebel jest starannie zapakowany i zabezpieczony przed ewentualnymi zniszczeniami tak, aby w nienaruszonym stanie mógł jak najszybciej dotrzeć do nowego właściciela.</p>

Profesjonalne podejście do klienta

Jesteśmy firmą, która bardzo dużą uwagę przywiązuje do satysfakcji klienta. Jeżeli mają jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – zawsze pozostajemy do dyspozycji drogą telefoniczną lub mailową. Pozytywne opinie wystawione naszej marce świadczą o pełnym profesjonalizmie naszych pracowników zarówno w zakresie produkcji mebli, jak i obsługi klienta. Warto zaufać naszemu doświadczeniu i tchnąć w swoją przestrzeń nowego, niebanalnego ducha!

KOSZYK 0

KATEGORIE

DREWNO

GŁĘBOKOŚĆ

MATERIAŁ

CENA

RESETUJ