Fascynacja obróbką drewna

HENRY WOOD to marka, której misją jest tworzenie pięknych, ponadczasowych, niepowtarzalnych mebli. Produkujemy oryginalne, przyjazne dla środowiska przedmioty, proste w formie i pasujące do każdej przestrzeni.

Jedyni w swoim fachu

Nie skupiamy się na masowej produkcji, ale tworzymy indywidualne, wysokiej jakości, niepowtarzalne meble, dbając o każdy szczegół. Stosujemy tradycyjne techniki rzemieślnicze, aby tworzyć trwałe meble. Część naszych produktów jest wykonywana ręcznie przy pomocy prostych narzędzi. Korzystamy wyłącznie z materiałów i metod produkcji, które są przyjazne dla środowiska.

Wyobraźnia        piękno      inspiracja

Drzewo to istotny element życia. Jest ważną częścią naszego społeczeństwa. Tworzy piękne i estetyczne środowisko, które poprawia jakość naszego codziennego życia. Drzewa są piękne i wspaniałe na swój sposób. Podobnie jak diamenty, nie ma dwóch identycznych – kolor i naturalne cechy czynią, że meble Henry Wood są wyjątkowe.
Szukasz stylowych rozwiązań? Przyjdź do świata HenryWood W naszym świecie odnajdziesz niezwykłe meble, niebanale oświetlenie oraz inspirujące dekoracje, która zbudują wyjątkowy klimat Twojego wnętrza Szeroki wybór, oryginalność mebli i wyposażenia dodatkowego to domena HenryWood, a nasi architekci podpowiedzą Ci najlepsze rozwiązanie.
ACCOUNT
LISTA ŻYCZEŃ
Zaloguj się
Stwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zgubiłeś swoje hasło? Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Na pocztę e-mail otrzymasz link do utworzenia nowego hasła.

KOSZYK 0